Det är vi som är Stockholms RehabKlinik SC

På våra kliniker arbetar personal med hög kompetens och vi lägger stor vikt vid varje terapeuts personliga yrkesmässiga skicklighet för att alltid kunna garantera bästa omhändertagande och resultat. Samtliga terapeuter är medlemmar i respektive yrkesförbund och därigenom ansvarsförsäkrade.

Vi har två kliniker i Stockholm. En klinik på Kungsgatan 35 vid Kungstornen och en klinik på Västgötagränd 3 bakom Medborgarplatsen. Välkommen att boka din tid!

Charlotte Jacobsson - legitimerad naprapat Läs mer om Charlotte Jacobsson

Charlotte Jacobsson

legitimerad naprapat

charlotte@srkc.se
Kliniker: City och Södermalm

Åsa Bocké - legitimerad fysioterapeut Läs mer om Åsa Bocké

Åsa Bocké

legitimerad fysioterapeut

asa@srkc.se
Kliniker: City och Södermalm

Mikael Åkerström Läs mer om Mikael Åkerström

Mikael Åkerström

legitimerad naprapat

mikael@srkc.se
Kliniker: City och Södermalm

Läs mer om Karin Forsberg

Karin Forsberg

legitimerad fysioterapeut

karin@srkc.se
Kliniker: City och Södermalm

Johanna Höijd - legitimerad kiropraktor Läs mer om Johanna Höijd

Johanna Höijd

legitimerad kiropraktor

johanna@srkc.se
Kliniker: City och Södermalm

Mikael Åkerström - legitimerad naprapat Läs mer om Robert Hansson

Robert Hansson

legitimerad naprapat

robert@srkc.se
Kliniker: City och Södermalm

Läs mer om Petra Strömwall

Petra Strömwall

naprapat

petra@srkc.se
Kliniker: City och Södermalm