Det är vi som är Stockholms RehabKlinik CITY

På Stockholms RehabKlinik CITY arbetar personal med hög kompetens och vi lägger stor vikt vid varje terapeuts personliga yrkesmässiga skicklighet för att alltid kunna garantera bästa omhändertagande och resultat. Samtliga terapeuter är medlemmar i respektive yrkesförbund och därigenom ansvarsförsäkrade.

Kliniken ligger på Kungsgatan 35 i Stockholm mellan korsningen Sveavägen och Kungstornen. Närmaste tunnelbana är Hötorget.
 Välkommen att boka din tid!

Charlotte Jacobsson - legitimerad naprapat Läs mer om Charlotte Jacobsson

Charlotte Jacobsson

legitimerad naprapat

charlotte@srkc.se

Åsa Bocké - legitimerad fysioterapeut Läs mer om Åsa Bocké

Åsa Bocké

legitimerad fysioterapeut

asa@srkc.se

Mikael Åkerström Läs mer om Mikael Åkerström

Mikael Åkerström

legitimerad naprapat

mikael@srkc.se

Läs mer om Karin Forsberg

Karin Forsberg

legitimerad fysioterapeut

karin@srkc.se

Johanna Höijd - legitimerad kiropraktor Läs mer om Johanna Höijd

Johanna Höijd

legitimerad kiropraktor

johanna@srkc.se

Mikael Åkerström - legitimerad naprapat Läs mer om Robert Hansson

Robert Hansson

legitimerad naprapat

robert@srkc.se

Läs mer om Petra Strömwall

Petra Strömwall

naprapat

petra@srkc.se